500 TL ve üzeri alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Müşteri Hizmetleri 0850 474 5 474
Hesabım Giriş Yap Üye Ol
Sepetim 0

Wc Temizleme Küpleri

Marka
  • ERNET
  • MR.MUSCLE
  • MR. MUSCLE
  • METAN
  • BREF
  • TANIMSIZ
  • DOMESTOS
Tip
  • PAKET
  • ADET
  • KOLİ

Wc Temizleme Küpleri

Wc Temizleme Küpleri

WC temizleme küpleri banyo hijyeni için oldukça önemli bir yere sahiptir. Evlerin en hijyenik olması gereken yerleri kesinlikle banyo kısımlarıdır. Evde yaşayan insanların ortak olarak kullandıkları banyo, kirlenmesi en kolay mekanlardan biridir. Temizleme küpleri gibi tuvalet için özel olarak üretilen ürünleri kullanmak, banyonun daha uzun süre ferah ve temiz kalmasını sağlar.

 

Temizleme Küpleri ile Banyoya Ferah Bir Hava Katın

WC temizleme küpleri klozetin içerisine yerleştirilecek şekilde tasarlanmıştır. Farklı malzemeler ile üretilmiş ve geliştirilmiş formülleri sahip olan küpler, şifondan gelen su ile birlikte aktifleştir. Böylelikle içerisinden çıkan deterjan, klozetin uzun süre boyunca temiz kalmasına yardımcı olur. İstenmeyen kokuları engelleyen küplerin bazıları kireçlenmeye karşı önlem alınması adına da uygun bir kullanım sunar. Dolayısıyla kullanım ile birlikte çok sayıda avantaj sağlayan temizleme küpleri, son yıllarda banyo temizliği için en çok tercih edilen ürünlerden biridir.

 

Kireç ve Kir Oluşumunu Engelleyen Temizleme Küpleri

WC temizleme küpü kireç ve kir oluşumunu önleme konusunda önemli bir rol oynar. Farklı özellikler ile üretiliyor olması kullanım sürelerinin ve birbirinden değişkenlik göstermesini sağlar. Ancak genellikle renkli bir şekilde üretilmesi, sifonun çekilmesi ile birlikte güçlü bir renkli su meydana gelmesini sağlar. Bu durum banyonun ambiyansını değiştirir ve daha hijyenik bir ortam yaratır. Dolayısıyla banyoların en kolay etkilenebilen mobilyalarından biri olan lavaboların uzun süre boyunca temiz kalmasını sağlar.

 

Tuvalet temizleme küpleri cam ya da okyanus gibi farklı alternatiflere sahip olacak şekilde üretilir. Bu özellikleriyle tuvaletin çok daha ferah bir havaya sahip olması konusunda önemli bir rol oynar. Sifonun çekilmesi ile birlikte içerisinde bulunan deterjan köpük haline gelir ve bu durum tuvaletin sürekli olarak temiz kalmasını sağlar. Tuvaletin temiz kalması dışarıya çıkabilecek mikroplara karşı önlem teşkil eder. Böylelikle banyonun ve dolayısıyla evin daha temiz kalması mümkün hale gelebilir.

 

Farklı Kokulara Sahip Wc Küpleri

Kokulu WC küpleri her sifon çektiğinizde banyoya güzel bir koku yayılmasını sağlar. Bunun yanı sıra banyodaki rahatsız edici kokuların gidilmesi konusunda da önemli bir rol oynar. Gözle görülür bir şekilde temizlik sağlayan wc küpleri, kullanım esnasında büyük bir kolaylık sağlar.

 

Klozetin içerisine yerleştirilen ve ardından herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan çalışmaya başlayan küpler, kireç oluşumuna engel olmaları sebebiyle tercih edilir. Ancak bunun yanı sıra güzel bir koku sunduğunu da mutlaka dile getirmek gerekir. Banyo atmosferini tamamen değiştirecek olan bu ürünler, klozetin sürekli olarak temizlenmesine engel olur. Küp kullanımı ile birlikte klozet çok daha uzun süre temiz kalır.

 

Uzun Haftalar Boyunca Kalıcı Wc Temizlik Küpü Kullanımı

WC temizleme küpü kullanımı uzun süre boyunca geçerlidir. Tuvaletin içerisine yerleştireceksiniz ve uzun haftalar boyunca her sifon çek işinizde güzel kokuyu hissedeceğiniz bu ürünler, banyo temizliği konusunda önemli bir rol oynar. Banyo enerjinizi tamamen değiştirecek ve çok daha güzel bir ambiyansa sahip olmasını sağlayacak temizlik küplere, banyonun ferah ve temiz bir havaya sahip olmasını sağlar.

 

Temel ihtiyaçlar için kullanılan tuvalet evin en kolay kirlenebilen yeri olan banyoda yer alır. Ancak banyo insanların hijyen sağladığı noktadır. Dolayısıyla banyoların mutlaka temiz ve hijyenik olması gerekir. Sürekli olarak temizlik yapmak istemiyorsanız WC temizleme küp kullanımı sizin için kesinlikle ideal değil. Tuvalet içerisinin temiz kalması tuvalette yer alan diğer mobilya ve eşyalara herhangi bir mikrop bulaşmasına da engel olur. Böylelikle banyonuz uzun süre boyunca temiz ve ferah kalır.