500 TL ve üzeri alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Müşteri Hizmetleri 0850 474 5 474
Hesabım Giriş Yap Üye Ol
Sepetim 0

Vip Müşteriler

 

 

Özel Müşteri (VİP) Olmak Ne Demektir?

Müşterilerimizi tanımlama sistemi olarak düşündüğümüz özel müşteri uygulaması ile müşterilerimize kusursuz ve kaliteli bir hizmet sağlamak istiyoruz. Müşterilerimizin alışveriş sıklığı ve alışveriş tutarına göre ayarlanmış olan söz konusu mekanizma daha çok sadık müşterileri ödüllendirmeye yönelik olarak hazırlanmıştır. Zira bazı müşteriler yüksek getirili harcamalar yaparak, firmamızın satışına büyük oranda katkı sağlamaktadır. Bu gibi müşteriler bizim için özel müşteri grubuna girmektedir. Aynı zamanda zaten kusursuz olan hizmetimizi daha da kusursuz yapabilmek için onlara özel bir ilgi gösterilmektedir.

Özel Müşteri (VİP) Olmanın Ayrıcalıkları Nelerdir?

Vip Müşteriye-Vip Temsilci Uygulaması ile genel olarak müşterilerimiz, müşteri temsilcilerine bağlanırken sesli yanıt sistemi üzerinden yönlendirmeler yapılarak onlarla bağlantı sağlanır. Bu da bazen büyük bir zaman kaybına yol açarak müşterilerde strese neden olabilir. Firmamız için özel olan bu VIP müşterilere hizmet sunmakta olan VIP temsilci, tuşlama ve bağlanma süresi gözetmeksizin müşterilerin çağrılarına anında cevap vermektedir. VIP özel müşteri hizmetleri, bağlantı süresi beklemeksizin müşteri ile direk olarak iletişime geçmektedir. VIP özel müşteri temsilcisi, mesai saatleri içinde sürekli ulaşılabilir durumda olacaktır. Sistem, sesli yanıt sistemi gibi görüşmelerde zaman kaybı yaşamaksızın müşteri temsilcilerine hemen ulaşma imkânı sunmaktadır. VIP özel müşteri hizmetleri daima her türlü şikâyette ve sorunda anlık olarak çözüm üreterek işlem süresi beklemelerine son vermektedir.

Bununla birlikte;

  • Yalnızca VIP müşterilerimizin erişebildiği satış veya promosyon teklifleri olacak,
  • VIP müşterilerimize satışlar ve yeni promosyon etkinliklerimize erken erişim olanğı sağlanacak,
  • VIP seviyelerine göre müşterilerimize ekstra puanlar ve avantajlar verilecek,
  • VIP müşterilerimize değişik zamanlarda sürpriz hediyeler hazırlanacak,
  • Alışveriş sıklığı ve tutarına göre ek hizmetlere ücretsiz ulaşım imkanı sağlanacak,
  • Sosyal sorumluluk projelerinde birlikte hareket etme olanağı olacak,
  • Vip müşterilerimize her alışverişlerinde indirim kuponu verilecektir.

Biliyoruz ki, VIP müşterilerimizi teşvik etmenin ve ödüllendirmenin başkaca birçok yolu vardır. Onlar için bu sistemi geliştirmeye ve işimiz için anlamlı olanları bulup, paylaşmaya devam edeceğiz. BU PROJE PEK YAKINDA HAYATA GEÇİYOR!