Hesabım Giriş Yap Üye Ol
Sepetim 0
VİLEDA BULAŞIK SÜNGERİ RAİNBOW 5Lİ X40
Barkod: 09.12.01.712105
Stoklarımızda mevcuttur

Vileda Bulaşık Süngeri Rainbow 5Li X40

542.50 TL
Ürün BilgileriYorumlarSoru ve Cevap

Vileda 5Li Rainbow Sünger

Elde bulaşık yıkama için Vileda mükemmel bulaşık süngeri üretiyor. Vileda 5Li Rainbow Sünger paketi içerisinde farklı renklerden oluşan 5 farklı sünger yer almaktadır. Sünger üzerinde yer alan yeşil bölüm ile en zorlu kirleri bile kolay bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Elde bulaşık yıkama kolaylığı sağlayan Vileda bulaşık süngeri hızlı ve derinlemesine temizlik imkanı sağlıyor. Yeşil yüzeyi sayesinde etkili temizlik sağlayan bulaşık süngeri teflon, granit gibi yüzeyleri çizmez ve bu yüzeylere zarar vermez.

5’li paket içerisinde yer alan farklı renklerdeki süngerler farklı alanlar için kullanıma ya da sık değişim yapmaya uygundur. Çelik tava, ızgara, ve ocak üzerinde rahatlıkla kullanılabilen bu ürünler oldukça ekonomiktir. 5’li ekonomik paket ile bulaşıklarınızı yıkayabilir ve yüzeyleri temizleyebilirsiniz.

Rainbow sünger farklı renklerden oluştuğu için rainbow ismini almıştır. Farklı renklerdeki bu bulaşık süngerleri ile tabak ve tencerelerinizdeki bulaşıkları kolay bir şekilde ovalamadan çıkarabilirsiniz.

Yeşil yüzeyi ile etkili temizlik sağlayan bulaşık süngeri ile en zorlu kirleri bile çıkarırken hassas eşyalar için yumuşak sünger yüzeyini kullanabilirsiniz.

Bu ürüne henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan siz olun..
Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
Benzer Ürünler