Hesabım Giriş Yap Üye Ol
Sepetim 0
SİNBO ELEKTRİKLİ EL MİKSERİ (SMX 2758)*1
Barkod: 07.10.01.247529
Stoklarımızda mevcuttur

Sinbo Elektrikli El Mikseri (Smx 2758)

211.50 TL
Ürün BilgileriYorumlarSoru ve Cevap

Ürün Detayları

Sinbo SMX-2758 200 W Mikser


Kademeli Hız Ayarı

Mikserin üst tarafında bulunan sıfırdan beşe kadar hız ayarı ile istediğiniz hızı ayarlayabileceksiniz. Çırptığınız ürüne göre veya işleminizi yapmak istediğiniz hıza göre mikseri ayarlayabileceksiniz. Hız ayarlama düğmesi tam tutuş yerinde olduğu için size kullanım açısından büyük kolaylık sağlayacaktır.


Güçlü Motor

200Walt güç çırpma işlemi için yeterlidir. Sinbo SMX-2758 en yoğun kıvamlı ürünleri bile  kolaylıkla ve dakikalar içerisinde pürüzsüz bir kıvama getirecektir.


Paslanmaz Çelik Çırpma Aparatı

İki adet paslanmaz çelik çırpma aparatına sahip olan bu mikserin uçları kolayca çıkabilmektedir. Aksesuar çıkarma düğmesine basarak tek tuş ile paslanmaz çelik çırpma aparatını çıkarabilecek ve kolaylıkla yıkayabileceksiniz. Paslanmaz çelik özellikte olduğu için bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur ve uzun yıllar paslanmadan kullanabileceksiniz.

 

 


Estetik Tasarım

Beyaz renkli olan bu mikser son derece estetik bir tasarıma sahiptir. Modern bir görünüme sahip olan bu ürün mutfağınıza şıklık katacaktır. Sade ve şık tasarımlı bir mikserdir.


Kolay Tutuş

Mikser üst taraftan rahatlıkla kavranabilecek şekilde üretilmiştir. Çırpma işleminizi yaparken kolayca kavrama sağlayan bu tutma yeri ile işlemlerinizi yorulmadan yapabileceksiniz. Bu tutuş kolu ile çırpma esnasında besinlerin etrafa saçılması da önlenmiş olacaktır.


Hızlı Çırpıcı

İşlemlerinizi hızlıca yapmanızı sağlayan bu mikser ile en yoğun kıvamlı besinleri bile dakikalar içerisinde çırpacaksınız. Hem pürüzsüz bir kıvam yakalayacaksınız hem de zamanınızdan ve enerjinizden tasarruf edebileceksiniz.

Bu ürüne henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan siz olun..
Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
Benzer Ürünler