500 TL ve üzeri alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Müşteri Hizmetleri 0850 474 5 474
Hesabım Giriş Yap Üye Ol
Sepetim 0

Pet Shop

Marka
  • ERDİNÇ
  • PATİ LİFE
  • TANIMSIZ
Tip
  • ADET
  • KOLİ

PET SHOP

Pet Shop

Evinizdeki hayvan dostlarınızın her türlü ihtiyacının karşılandığı, mamasın ve oyun arkadaşlarının satıldığı yerlerdir. Bir mağaza olabileceği gibi internet ortamında da pet shop ürünleri satın alabilirsiniz. Buralarda satıla ürünler sevimli dostlarınız için her zaman en iyisini isteyerek hizmet veriyor. Mamalar, bakım ürünler ve oyun arkadaşları hayvan dostlarınızın beğenisine sunulacak şekilde üretiliyor. Başlıca pet shop ürünleri şunlardır;

Kedi ve köpeklerin tüylerini toparlayacak rulolar
Evcil hayvanlarınızın tüyleri için alacağınız tüy kesme aletleri
Dostunuzun vakit geçireceği yatak ve minderler
Tasmalar ve taşıma kapları,
Yaş ve kuru mamalar.
Eğitimini sorunsuz sağlayacağınız ödül mamaları
Diş kaşıyıcı oyuncaklar.
Muhabbet kuşlarınız için kuşyemleri.

Kediler, köpekler, kuşlar ya da kaplumbağalar olmak üzere birçok evcil hayvan için hizmet vermeye devam ediyor. Pet shop malzemeleri ile hayvan dostlarınızı şımartın!

Kediler İçin Hangi Ürünler Uygun?

Kendilerine özgü karakterlere sahip olan kediler, cinslerine göre mama ayırt edebiliyorlar. Bu sebeple mama üreticileri, her lezzetteki ürünlerden elde ettikleri mamalarla onları yalnız bırakmıyorlar. Kedi mamaları, kedilerin alabileceği temel besin değerlerini içeriyor. Ayrıca kediler için takviye gıdalar da satılabiliyor. Mamalar kedilerin özelliklerine uygun olarak da üretilebiliyor. Yavru, yetişkin, kısır ya da yaşlı kediler için içeriği farklı olan mamalar sunuluyor. Su içmesi için kaplar bulunuyor. Bu konuda kedilerin akan bir kaynaktan su içmeleri önerildiği için suyu akış haline getiren kaplar ve makinalar da bulunuyor. Ayrıca kediler için üretilen kedi kumlarına da erişebiliyorsunuz. Farklı özelliklerde ve farklı ebatlarda olan kumlardan isteğinize uygun olanı tercih edin.

Kediler ayrıca oyuncaklarla da oynamayı çok seven hayvanlar. Sahipleriyle sürekli oynamak istemesinden kaynaklı olarak ona çeşitli kedi oyuncakları alabilirsiniz. Taşıma çantaları, tırmalama tahtaları, kedilerin tüyleri için ürünler yer alıyor. Ayrıca kedileriniz soğuk kış günlerinde üşümelerini engelleyecek kalorifer ve radyatör petek yatakları ile sıcacık uyku çekebilirler. Bu yatakların kurulumu oldukça kolay. Pratik bir şekilde monte edin ve kısa süre içerisinde kedinizin favori yatağı olmasını bekleyin.

Kedileriniz yavruluktan itibaren tasma ile gezdirmeye alışmalı. Boyun ve göğüs tasmaları ile kedinizin güvenliğinden emin olabilir ve keyifli gezintilere çıkabilirsiniz. Yüksek kaliteli materyaller ve kaliteli kumaşlar kullanılarak üretilen tasmalar, uzun ömürlüdür. Senelerce kullanılsalar bile ilk günkü formunu koruyabiliyorlar.

Köpek Dostlarımızın Yardımcıları

Köpeklerin ihtiyacına uygun olarak üretilen ve tasarlanan ürünler diğer hayvanlardan farklıdır. Köpeklerin iskelet ve kas sistemine fayda sağlayabilecek, yavru köpeklerin gelişimini hızlandıracak köpek mamaları mevcut.

Köpeğinizi eğitirken onlara verebileceğiniz ödül mamalarıyla artık onları eğitmek çok kolay. Tasmalar, dişlerini kaşımak için oyuncaklar, tüy kesme aletleri ve şampuan gibi ürünler elde edilebiliyor. Ayrıca satılan köpek oyuncakları ile eğlenceli vakit geçirmesi sağlanıyor.

Henüz dış dünyaya gözlerini yeni açmış olan yavru köpeklere giydirebileceğiniz baskılı çoraplarla eğlenceli bir yuva yaratabilirsiniz. Ayrıca küçük seyahatlerde yavru köpeğinizi gezdirebileceğiniz tasmalar da mevcut. Bunlar yavruların vücutlarını incitmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Seyahatlerinizde sürekli yanınızda olmasını istiyorsanız onu taşımak için değerlendirebileceğiniz taşıma çantalarına da sahip olabilirsiniz.

Beslenen Kuşlar İçin Öneriler

Evlerde beslenen kuşlar, kedi ve köpeklere göre oldukça kolay. Kanaryalar ve muhabbet kuşları çok tercih edilenler arasında. Fakat alırken yanına bir arkadaş daha almanız gerekmektedir. Özellikle muhabbet kuşları bu anlamda depresyona girebiliyor. Kafeste bakımı yapılan kuşların, boyutlarını değerlendirerek bir kafes alınması gerekiyor. Dar kafeslerdense geniş kafeslerde kendilerini daha mutlu hissediyorlar. Mutlu olan kuşların ötüşü bile değişebiliyor. Davranışlarında farklılıklar gözlemlenebiliyor. Pet shop ürünleri ile kuşlarınızın sesini daha çok duyacaksınız! Kuş yemleri, besleyeceğiniz kuşun ihtiyaçlarına uygun olarak üretimi yapılıyor. Pet shoplarda kolaylıkla temin edilebiliyor.

Akvaryumlarda bizlere arkadaşlık eden balıklar için fanuslar, cam akvaryumlar da pet shoplardan temin edilebiliyor. Ayrıca akvaryumların içini daima temiz tutacak motorlar, aydınlatmaları ledler de buralarda bulunuyor. Akvaryumunuz çok renksiz ve soluk geldiyse, pet shoplardan satın alacağınız dekorasyon ürünleriyle istediğiniz tarzlarda akvaryum yaratabilirsiniz!

Ekonomik ve Ulaşılabilir

Pet shop malzemeleri, birçok hayvana hizmet verebilecek şekilde hazırlanır. Balıklarınız için yem ve vitaminler, kedi ve köpekleriniz için alabileceğiniz tasmalar, çiğnenebilir oyuncaklar, akvaryum dekorları, aydınlatma ledleri gibi oldukça geniş kapsamlı ürünler bulunuyor.

Patililer için seyahatlerde tercih edeceğiniz minik ve şık taşıma çantaları ve gezdirme kayışları gibi yardımcı elemanlarda bulunabiliyor. Seyahatlerde bile sizden kopmaması için sizin ve evcil hayvanınızın ihtiyacına göre tasarlandı. Pet shop ürünleri satıl al fırsatlarıyla bu ürünlerden birçoğuna ulaşabilir ve sevimli dostlarınızı memnun edebilirsiniz.

Fiyatlar, alacağınız ürünün boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Kaliteli bir kumaştan yapılmış ürünler ya da ekonomik olarak tercih edebileceğiniz mama kapları ve suluklar, sizin bütçenize ve istediğinize uygun şekilde temin edilebiliyor. Hem hayvan dostunuzu mutlu edeceğiniz hem de bütçenize aşmayan ürünleri arıyorsanız uygun fiyatlı pet shop ürünleri satın al avantajlarını tercih edebilirsiniz. Böylelikle hem siz hem de sevimli arkadaşınızı mutlu etmiş olursunuz.