500 TL ve üzeri alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Müşteri Hizmetleri 0850 474 5 474
Hesabım Giriş Yap Üye Ol
Sepetim 0

Oda Kokuları

Marka
  • TEX KİMYA
  • GLADE
  • FEBREZE
  • AİR WİCK
Tip
  • ADET
  • KOLİ

Oda Kokuları

Oda Kokuları

Oda kokuları bulunan ortamların daha temiz ve ferah kokması için gerekli olan ürünlerdir. Bu ürünler sprey formunda bulunabilecekleri gibi elektrikli olarak da satışa sunulabilirler. Oda kokusu elektrikli ise 5 7 veya 10 10 dakikada bir odaya kokunun püskürtülmesini sağlar. Bu sayede odanın temiz kokması için herhangi bir ek çabaya ihtiyaç duyulmaz. Sprey formundaki kokular ise tüm odalarda rahatlıkla kullanılabildikleri için tercih edilen koku türleridir.

Ferah Evler İçin Lavanta Kokusu

Oda kokusu çeşitleri içerisinde ilk sırada lavanta oda kokusu bulunur. Lavanta evin daha ferah ve temiz kokmasını sağlayacaktır. Lavanta bitkisinden elde edilen bu koku ile huzurlu ve sakin hissedebilmek de mümkündür. Lavantadan elde edilen koku sahip olduğu sakinleştirici etkisi nedeniyle stres veya depresyon gibi durumlarda da tercih edilmesi önerilen oda kokusu türüdür. Ayrıca uykusuzluk veya uykuya dalma gibi problemlerle karşılaşan kişiler de lavantadan elde edilen oda kokularını tercih edebilirler. Siz de hem daha sakin hem daha güzel kokan bir ev istiyor iseniz lavanta kullanılarak hazırlanan o da kokuların tercih edebilirsiniz. Mutfakta ve tüm odalarda kullanılan lavanta kokusu sayesinde lavanta bitkisinin ferahlatıcı kokusunu tüm evinize taşıyabilirsiniz. Lavanta kokusu kalıcı bir koku olduğu için evi içerisindeki yemek kokularının bastırılmasını ve evin uzun süre temiz kokmasını da sağlayacaktır.

Egzotik Mango Kokusu

Oda kokusu al seçeneği ile evinizin ihtiyacı olan o da kokularını dakikalar içerisinde sahip olabilirsiniz. Mango oda kokusu tropikal bir meyve olan mangodan elde edilir. Tropikal bir meyve olması nedeniyle mango egzotik bir kokuya da sahiptir. Egzotik kokusu sayesinde mango içeren oda kokularını evlerde ofislerde ve kalabalık ortamlarda kullanabilirsiniz. Oda kokularının evde daha uzun süre kalabilmesi için oda kokusu çubuk formda tercih edilebilir. Çubuk formunda olan mango oda kokularıysa tüm gün kalıcı olacağından evinizde daha ferah bir ortam yaratılmasını sağlayacaktır. Sprey oda kokularıyla başta mutfaklar olmak üzere puanlıyor odalar gibi evin her yerinde ferahlığı yakalayabilmek mümkündür. Oda kokusu sayesinde evin daha temiz görünmesi de sağlanabilir.

Ferah Evler İçin Bahar Ferahlığı

Bahar ferahlığı oda kokusu evlerde en çok tercih edilen oda kokularından birisidir. Bu oda kokusu sayesinde evlere taze bir hava katabilmek mümkündür. Ayrıca bahar ferahlığı ile çiçeklerin yaymış olduğu kokuyu evinize de dakikalar içerisinde taşıyabilirsiniz. Bahar ferahlığı kokusu sayesinde evinizin uzun süre temiz kokmasını sağlayabilirsiniz. Bahar ferahlı keskin bir kokuya sahip olduğu için evdeki yemek veya rutubet kokusunu da bastırmak için kullanılabilir. Siz de evinizdeki kötü kokuları bastırabilmek için bahar ferahlığı adıyla satılan oda kokularını tercih edebilirsiniz. Eviniz içerisine bir iki defa bahar ferahlığı oda kokularını sıkarak tüm gün boyunca evinizin misler gibi kokmasını sağlayabilirsiniz. Evde bahar kokusuna ek olarak çam ormanı oda kokusu da kullanılarak doğal bir kokuyu sahip olunabilir. Çam ormanı kokusu sahip olduğu ferah ve rahatlatıcı kokusu ile doğayı sevenlerin favorisi olacaktır.

Sprey Kokular ve Çubuk Kokuların Farkı

Sprey oda kokusu ve çubuk oda kokusu farklı formlardaki oda kokularıdır. Bu  kokular kullanılacak olan alana göre tercih edilebilirler. İster çubuk olsun ister sprey olsun oda kokularının temel amacı evlerin daha güzel kokmasıdır. Çubuk formundaki kokular cam şişeler içerisinde kokulu çubukların yer alması ile satışa sunulur. Şişeler içerisinde yer alan bu çubuklar şişenin içerisinde bulunan kokuları emerek kokuların oda içerisinde yayılmasını sağlarlar. Bu kokular kullanım kolaylıkları nedeniyle sıklıkla tercih edilirler. Çubuk formundaki oda kokusunu alarak kullanmak istediğiniz odaya yerleştirmeniz yeterli olacaktır. Bu şekilde siz evde olmadığınız durumlarda dahi odanız çubuktan yayılan koku sayesinde tertemiz kokacaktır.

Sprey kokular ise püskürtme özelliği bulunan sprey kutularda satışa sunulurlar. Sprey formdaki oda kokusu türleri ise sahip oldukları sprey mekanizmaları ile satışa sunulurlar. Sprey oda kokularının kullanımı da çubuk kokuların kullanımı kadar kolaydır. Sprey bulunan şişeyi sallayıp hoş kokmasını istediğiniz odaya püskürtmeniz yeterli olacaktır. Siz de kullanmak istediğiniz oda kokusuna karar verdikten sonra farklı kokularda satışa sunulan kokulardan birini alarak evinizin daha temiz kokmasını sağlayabilirsiniz.