500 TL ve üzeri alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Müşteri Hizmetleri 0850 474 5 474
Hesabım Giriş Yap Üye Ol
Sepetim 0

Hırdavat Ürünleri

Marka
  • ATC
  • BYTRAP
  • SİTİL
  • PANASONİC
  • RAİD
  • TANIMSIZ
  • VİLEDA
Tip
  • PAKET
  • ADET
  • KOLİ

Hırdavat Ürünleri

Hırdavat Ürünleri

Hırdavat ürünleri evlerde temizlik yapabilmek ve haşere sinek gibi böceklerden kurtulabilmek için kullanılan ürünlerdir. Bu ürünlerin kullanılması ile evde daha hijyenik bir ortam yaratılabildiği gibi arızalanan ve bozulan ürünlerin de tamir edilebilmesi mümkün olmaktadır. Siz de evinize hijyen sağlayabilmek ve arızalanan ürünleri tamir edebilmek için hırdavat ürünlerinden faydalanabilirsiniz.

Sineklerden Kurtulmak İçin Sinek Kovarlar

Yaz ayları denilince akla sivrisinek ve arılar gelir. Bu canlılar havaların ısınması ile birlikte ortaya çıkan ve insanları rahatsız eden böcek türleridir. Özellikle sivrisinekler gece boyunca çıkardıkları sesler ve kişilere ısınmaların nedeniyle yaz aylarında işkence haline gelebilirler. Sivrisinekler başta olmak üzere her türlü böcekten kurtulabilmek için sinek kovar cihaz kullanılması önemlidir. Sinek kovar cihazların kullanılması ile ev içerisinde sineklerin gelmesinden engellendiği gibi girmek isteyen sineklerin öldürülmesi de sağlanabilir. Sinek kovar olarak satışa sunulan bu ürünler sivrisinekleri kendisine çekerek sineklerin ölmesini sağlarlar.

Farelerden Kurtulmak İçin Fare Zehirleri

Fareler evlerde istenmeyen canlı türleridir. Özellikle eşyalara zarar vermeleri nedeniyle farelerin evlerden olabildiğince uzak tutulması istenir. Eve fare girdiği durumdaysa bu fareden nasıl kurtulabileceği konusunda derin araştırmalar yapılır. Farelerden kurtulabilmek için fare zehri kullanımı önerilir. Kullanılan fare zehirleri sayesinde ev içerisinde yerleşmiş olan farelerin öldürülmesi veya evlerden uzaklaştırılması sağlanır. Farelerin insanlara ve evdeki eşyaları zarar vermesinin önüne geçilebilmek için fare zehirlerinin kullanılması önemlidir. Bu ürünler kullanılarak farelerin öldürülmesi ve bu sayede ev içerisinde üremelerinin önüne geçilmesi sağlanır. Fare zehirleri özellikle son dönemde oldukça çeşitlenmiş ürünlerdir. Siz de bu fare zehirli çeşitleri içerisinden evinize ve bulunduğunuz ortama en uygun olan fare zehrini seçebilirsiniz. Ardından seçmiş olduğunuz zehri farenin yürüdüğü yolu üzerinde bırakarak farenin bu zehri yemesini sağlayabilirsiniz. Fare bu zehri yedikten kısa süreci sonra ölecek ve bu sayede eve ve insanlara zarar vermesinin önüne geçilecektir.

Karıncalardan Kurtulmak İçin Yemler

Karıncalar herhangi bir yiyeceğin dökülmesi sonucunda ortaya çıkan haşerelerdir. Karıncalar özellikle evde çocuk bulunması durumunda zararlı olabilecek canlı türleridir. Bu canlı türlerinin evlerden uzaklaştırılması için karınca yemleri kullanılabilir. Karınca yemi satın al seçeneği ile almış olduğunuz yemler sayesinde karıncaların evden uzaklaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu yemler karıncaların yolları üzerine konularak karıncaların öldürülmesini ve bu sayede evden uzaklaştırılmasını sağlarlar. Siz de evde karınca sorunu ile mücadele ediyor iseniz karınca yemlerini satın alarak karıncaların yolları üzerine koyabilirsiniz. Sayede karıncaları evinizden uzaklaştırıp daha hijyenik evlere sahip olabilirsiniz.

Daha Hijyenik Evler İçin Temizlik Setleri

Temizlik seti evlerde hijyen sağlanması için kullanılan ürünlerdir. Bu ürünlerin kullanılması ile evlerin daha temiz ve hijyenik olması sağlanır. Temizlik setleri içerisinde temizliğin yapılmasını sağlayan paspas türleri de bulunur. Paspas çeşitleri ile yerleri silebilmek mümkündür. Yerleri silerek evin daha temiz kokması ve yüzeylerin temizlenmesi sağlanır. Paspas seti içerisinde temizlik yapılmasını sağlayan moplar da bulunur. Mop kısaca düz zeminlerin temizlenmesini sağlayan paspas türü olarak açıklanabilir. Mop yedek satın al seçeneği ile düz zeminlerin temizliğini sağlayabilmek için ihtiyacınız olan paspaslara sahip olabilirsiniz. Almış olduğunuz bu paspaslar ile yüzeyleri silerek hem evinizin daha temiz kokmasını sağlayabilir hem de evinizin daha hijyenik olmasını sağlayabilirsiniz.

Elektronik Aletlerin Çalışması İçin Piller

Piller elektronik ürünlerin çalışması için gerekli olan hırdavat ürünleridir. Bu hırdavat ürünlerinin alınması ile evdeki elektronik cihazların çalışması mümkün olmaktadır. Piller kalem pil veya orta pil gibi farklı türleri ile satışa sunulurlar. İnce pil uygun fiyatlı piller arasında yer alır ve özellikle evdeki kumandaların ve oyuncakların çalışmasında kullanılır. Kalem pil al seçeneği ile almış olduğunuz piller ise el feneri veya matkap gibi ürünlerin çalışmasında kullanılabilir. Kullanmak istediğiniz elektronik cihaza uygun alacağınız piller sayesinde cihazların daha uzun süre kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Orta pil çeşitleri ise şarj edilebilir ve tek kullanımlık olarak satışa sunulan pil türleridir. Bu pilleri alarak orta şiddette elektriksel güce ihtiyaç duyan elektronik cihazlarınızı çalıştırabilirsiniz.

Temiz Görünümlü Ayakkabılar İçin Ayakkabı Boyaları

Ayakkabı boyası al seçeneği ile ayakkabılarınızın daha temiz görünmesini sağlayabilirsiniz. Ayakkabılar toz gibi durumlar nedeniyle kirlenebilirler. Ayakkabıların temizlenmesi için kullanılabilecek ürünler arasında ayakkabı boyaları da yer alır. Ayakkabı boyaları ayakkabının türüne bağlı olarak sprey veya akrilik şekilde satışa sunulan ürünlerdir. Bu ürünler ile ayakkabılarınızın üzerinde bulunan kir ve tozları temizleyerek ayakkabılarınızın daha parlak görünmesini sağlayabilirsiniz.