500 TL ve üzeri alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Müşteri Hizmetleri 0850 474 5 474
Hesabım Giriş Yap Üye Ol
Sepetim 0

Hijyenik Ped

Marka
  • KOTEX
  • MOLPED
  • TANIMSIZ
  • ORKİD
Tip
  • ADET
  • KOLİ

Hijyenik Ped

Hijyenik Ped

Hijyenik ped kadınların temel hijyen ürünlerinden biridir. Gün boyu konfor sağlamak adına üretilen hijyenik pedler, günlük ped gibi farklı versiyonları sahiptir. Kadınların sağlık döngüsünde bulunan menstürasyon dönemi, belirli bir süre boyunca kanama yaşamaya neden olur. Bu durumda mutlaka hijyenik ped kullanımı gerekir. Böylelikle akıntı dönemi olarak da bilinen regl sürece herhangi bir sızıntı ya da rahatsızlık hissetmeden sona erer. Bu dönemlerde kadın vücudu mikrop kapmaya oldukça müsaittir. Dolayısı ile hijyenik ped kullanımı ile birlikte bu gibi problemlerde önlem alınır.

 

Gün Boyu Konforlu Hissetmeniz Konusunda Önemli Bir Rol Oynayan Hijyenik Ped Çeşitleri

Hijyenik ped markaları oldukça uzun bir liste sahiptir. Bu durum her istek ve ihtiyaç için uygun bir ürün bulmayı sağlayacak geniş bir dizi listesi ile karşılaşmaya yardımcı olur. Kadınların kurtarıcısı olan pedler, tek kullanımlık olacak şekilde üretilir. Gün boyu konforlu hissetmenizi sağlayacak ped çeşitleri, farklı uzunluk ve farklı özelliklerle üretilir. Böylelikle bu zamanlarda daha farklı ihtiyaçlar duyuyorsanız kendiniz için en uygun ürünü kısa süre içerisinde bulabilirsiniz.

 

Hijyenik ped nedir sorusuna regl döneminde vücuttan atılan kanın emilmesi için kullanılan bir ürün olduğuna dair yanıt vermek mümkündür. Kadın sağlığı için en önemli ürünlerden biri olan pedler, vajinal mukus ve diğer malzemelerin de emilmesini sağlar. Böylelikle büyük bir hijyen sunar. Günlük hayata devam etmenizi sağlayan ve bugünlerde hayatınızı durdurmayı engelleyen ürünler, farklı malzemeler ile üretilir. Ancak üretilen malzeme değil kesinlikle insan sağlığına zarar olmaması gerekir. Aksi taktirde alerjik reaksiyonlar ile karşılaşmak söz konusu olabilir. Çeşitli markalar tarafından üretilen hijyenik pedler, regl süresi boyunca kullanılmaya devam eder.

 

Hijyenik Pedleri Toptan Olarak Satın Alın, Ekonomik Fiyatlardan Faydalanın!

Hijyenik ped toptan olarak alındığı takdirde çok daha ekonomik hale gelir. Farklı istek ve ihtiyaçları karşılayabilmek adına geniş bir ürün listesine sahip olan hijyenik pedler, kadınların temel ihtiyaçlarından biridir. Belirli süreler boyunca mutlaka kullanılması gereken bu ürünlerin toplu olarak alınması, ihtiyaç duyulduğu takdirde bulunmaması gibi bir durumun da önüne geçilir. Böylelikle uygun bir ürün alabilir ve uzun süre boyunca kullanmayı mümkün hale getirebilirsiniz. Toptan olarak aldığınız takdirde ödeyeceğiniz ücrette daha indirimli olacaktır.

 

Günün Farklı Saatlerinde Kullanılacak Hijyenik Ped Çeşitleri

Hijyenik ped gece ve gündüz olmak üzere farklı şekillerde üretilir. Gece saatlerinde vücut uyku halinde olduğu için ped değişimi gerçekleşmez. Dolayısıyla gece kullanım için üretilen hijyenik pedlerin gündüz kullanılan pedleri oranla emiş gücünün daha yüksek olması gerekir. Bu gibi etkenler dikkat edilerek üretilen hijyenik pedler, sağlıklı bir kullanım sunar.

 

Hijyenik ped kullanımı regl süreci yaşayan her kadın için bir zorunluluk olsa da, kullanılacak olan ped miktarı akıntı süresi ve akıntı şekline göre değişkenlik gösterir. Ancak hijyenik bir regl süreci için mutlaka hijyenik ped kullanılması gerekir.

 

Farklı İhtiyaçlar İçin Çeşitlere ve Alternatiflere Sahip Olan Hijyenik Pedler

Hijyenik ped kutusu acil bir ihtiyaç anı için çantanızda bulundurduğunuz hijyenik pedlerin bir arada ve düzenli şekilde muhafaza edilmesini sağlar. Böylelikle çantanıza düzenli olarak yerleştirebileceğiniz pedler, acil bir kullanım için sizlere yardımcı olur. Ancak hijyenik ped poşeti pedlerin kullanılacağı süreye kadar hijyenik kalmasını sağlar. Kendine ait bir poşet ile üretilen hijyenik pedler kullanım öncesinde saklamak ve sonrasında hijyenik bir şekilde çöpe atmak adına fayda sağlar. Böylelikle toz ya da kir gibi etkenlerden etkilenerek mikrop problemi yaşatması söz konusu olmaz.

 

Hijyenik ped normal ve uzun gibi farklı boyutlarda üretilir. Farklı markalar tarafından üretiliyor olması da, kendi ihtiyacınıza uygun bir ürün bulmanıza yardımcı olur. Bu sayede regl döneminiz için en uygun ürün ya da ürünler arasından tercih yapabilir, bu süreci mümkün olan en hijyenik ve en sağlıklı şekilde atlatabilirsiniz.