Hakkımızda

AKLAR CASH&CARRY

Akçaren ailesi olarak 1986 yılında Hacı Yusuf Akçaren’in öncülüğünde Aklar toptan gıda ticareti ile hizmet faaliyetlerine çekirdekten başladık, 2000 yılında İstanbul / Güngören’de ilk mağazamızla Cash &Carry sektöründe faaliyet göstermeye devam edip 2005 yılına gelindiğinde ise bir merkez ve 4 mağaza olarak Limited şirketi olduk. İlerleyen zamanlarda, dünyada gıda toptancılığının önemli merkezlerinden biri olan Mega Center’da da, yerini alan şirketimiz, şimdilerde İstanbul Avrupa yakası genelinde  şubeleri olan  30.000 m2 kapalı alana ulaşarak, yüzlerce ürün çeşidini yelpazesine ekleyip  müşterilerinin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamaya devam ediyoruz. “AKLAR GROUP” olarak Gıda alanında öncülük ederek, istikrarlı büyümeyi görev edindik. Toptan, Gıda ve diğer Pazar guruplarında ülke genelinde yaklaşık 5.500 ürün çeşidi ve mağaza başına ortalama 4.000 stok kalemiyle cash&carry pazarında müşteri ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Başta market,bakkal,restoran,cafe,kantin, kuruyemiş, fabrika, catering vb. gibi  firmalara toptan mağaza ile hizmet vermekle beraber Toptan üstü olarak da Kurumsal firmalara da hizmet vermekteyiz. Türkiye’de E- Ticaret online satış sistemlerinin yaygınlaşması ile beraber web sitemizi 2013 yılında (www.aklarsanalmarket.com) faaliyete geçirdik. Global anlamda En ileri teknoloji üst düzeyde özel yazılım olarak geliştirip 2017 yılında Toptan pazarlama  e- mağaza alanında da adım attık. Aynı zamanda  İhracat ve inşaat Sektörlerinde de AKLIFE İnşaat Gayrimenkul olarak Her zaman yeniliğe açık müşteri memnuniyeti ilke edinen, sürekli değer kazanan ve kazandıran bir firma olarak emin adımlarla ilerliyoruz.

İhracat'ta 2018 yılı itibari ile Başlıca Arap ülkeleri, Türki Cumhuriyetler, Güney ve Kuzey Afrika Ortadoğu ülkeleri olmak üzere Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarında 60 ülkeye etkin ihracat faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

İnşaat Yapı Gayrimenkul Alanında Şirketimizin bitirdiği projeleri http://www.aklifeinsaat.com/ web sitemizden detaylı bilgiyi gururla sunmaktayız.

AKLAR CASH & CARRY: Helal gıda, içecek şarküteri, temizlik,kozmetik kişisel bakım, kağıt ürünleri tütün ürünleri gibi ana ürün kategorilerinde, Türkiye’de faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası şirketlerin, ünlü markalı ürünlerinin toptan satışını yapmaktayız ve Dünya genelinde ise Aklar Group  olarak üç farklı müşteri kitlesine hizmet vermekteyiz.

Perakende Satış Noktaları:  Bakkallar, marketler, kuruyemişçiler, büfeler, kantinler, akaryakıt istasyon marketleri vb.

Horeca: Yataklı işletmeler (oteller), unlu mamul işletmeleri, restoran, kantin, işletme mutfakları, içecek işletmeleri, fast  food, catering vb.

Kurumlar: Şirketler, fabrikalar, esnaf ve sanatkarlar, resmi ve devlet kurumları, askeriyeler vb. kurumların ihtiyaç duyabileceği tüm gıda, temizlik, kırtasiye ve daha bir çok ürün grubuna yaygın dağıtım ağı sayesinde, tek noktadan uygun fiyata ve kolayca ulaşılabilir.

 

AKLAR CASH&CARRY

 

As Akçaren family, we started the activities of Aklar Wholesale Food Trading in 1986 under the leadership of Hacı Yusuf Akçaren. In 2000, we were active in Cash & Carry sector with our first store in Güngören. By the year 2005 we have be the 4-branch Limited Company. In later times, Our company located in Mega Center, one of the most important food wholesaling centers in the world in the near future, has 7 branches and 30.000 m2 closed area in Istanbul and continues to meet hundreds of products and customers' needs in the most accurate way. As "AKLAR GROUP", we have been leading the food sector and steadily growing. In the wholesale, food and other market groups, we are responding to customer needs in the cash & carry market with approximately 5,500 product types and an average of 4,000 inventory items per store nationwide. We are providing services with 7 giant wholesale stores in Istanbul Europe side and also serving as corporate wholesalers, we are also serving to the institutional firm as a wholesaler. We have been operating our website in 2013 (www.aklarsanalmarket.com) with the expansion of E-Commerce online sales system in Turkey. In the global sense, We developed the most advanced technology as high-level special software and we also took a step in the field of Wholesale marketing e-store in 2017. At the same time, We are proceeding with sure steps as a company that is always open for innovation, taking customer satisfaction as a principle, earning constant value and earning as AKLIFE Construction Real Estate in the Construction and Export Sectors.

As of 2018, we are continuing our active export activities to 60 countries in main Arab countries, Turkic Republics, South and North Africa Middle East countries, Europe, Asia and Africa.

We are proudly presenting detailed information completed by our company in the Construction Building Property Area from our web site at http://www.aklifeinsaat.com/.

AKLAR CASH & CARRY; engaged in the wholesale sale of famous brand products that Halal food, beverages, tobacco products, cleaning, personal care, paper products in major product categories such as national and international companies operating in Turkey. And serve three different customer base worldwide as the Aklar Group.

Retail Sales Points: Merchandise, grocery stores, nuts, buffets, canteens, gas station stores etc.

Horeca: hotels, bakery businesses, restaurants, canteens, company kitchen, beverage companies, fast food, catering and so on.

Institutions: Companies, factories, artisans and craftsmen, official and government institutions, military and so on. all the food, cleaning, stationery and many other products that institutions need can be easily accessed from a single point.

 
Vizyon & Misyon

Vizyonumuz

Gıda ve Gıda dışı ürünlerinin; yaygın, çağdaş, sağlıklı ve güvenilir Kazan, Kazan konsepti ile Türkiye'nin Sektördeki bir numaralı toptancısı olarak zirvede bayrağımızı dalgalandırmaktır.

Misyonumuz

 

  • Müşteri memnuniyetini üst düzeyde gerçekleştirmek,
  • Sürekli eğitimler ile insan kaynaklarımızı ve işimizi geliştirmek,
  • Kalite yönetim şartlarına riayet ve etkinliği iyileştirmek,
  • İşimizde en doğru müdahalede bulunup gerekli girişimlerde bulunmak,
  • Müşteri ve tedarikçilerinin maliyetlerini ve risklerini maksimum düzeyde azaltmak,
  • Müşterilerimize rekabet avantajı sağlayan stratejik iş ortağı olmak temel Misyonlarımızdır.

 

Vision & Mission

Our vision

Being number one wholesaler of the food and non-food products sector in Turkey  with its widespread, contemporary, healthy and reliable win-win concept.

Our mission

 To realize customer satisfaction at a high level,

 To improve our human resources and work with continuous trainings.

 To comply with the quality management requirements and improve the efficiency.

 To find the right intervention in our work and to take necessary initiatives.

 Maximizing the costs and risks of customers and suppliers.

 Our basic mission is to be a strategic business partner providing competitive advantage to our customers.