500 TL ve üzeri alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Müşteri Hizmetleri 0850 474 5 474
Hesabım Giriş Yap Üye Ol
Sepetim 0
GİLLETTE BLUE 3 8 Lİ POŞET*1
Barkod: 10.12.02.613007

Gillette Blue 3 8 Li Poşet

Stokta kalmadı.
Ürün BilgileriYorumlar

Gillette Blue 3 8 Li Poşet

1. Kullan at tıraş bıçağı için bıçak sayısı ne kadar önem taşır?
İki bıçaklı kullan at tıraş bıçağı ile üç bıçaklı kullan at tıraş bıçağı karşılaştırıldığında görürüz ki, üçüncü bıçak gerilmiş durumdaki tüyleri kesebilir. Gillette’in üç bıçaklı ürünlerinde Gillette’in kademeli geometrisi ve yay üzerine takılı üç bıçak teknolojisi kullanılarak sinekkaydı ve pürüzsüz bir tıraş sağlanır. Gillette’in iki bıçaklı kullan at tıraş bıçaklarında bıçakların krom kaplı olması uzun süre dayanmalarını sağlar.

2. Bıçakların sayısından bağımsız olarak, Gillette iki bıçaklı ve Gillette üç bıçaklı kullan at tıraş bıçakları arasındaki temel farklar nelerdir?
Bıçakların sayısından bağımsız olarak, Gillette iki bıçaklı ve Gillette üç bıçaklı kullan at tıraş bıçakları arasındaki temel farklar şunlardır: ek kanat koruyucu, kartuşun açık mimarisi ve üç bıçaklı tıraş makinesi gövdesi tasarımı. Gillette üç bıçaklı kullan at tıraş bıçağının kanat koruyucusu cildi gerer ve tüyleri kesilmeye hazırlar. Açık mimari iki bıçaklı kullan at tıraş bıçağına göre daha kolay durulama imkanı sağlar. Yumuşak elastomer kavrama bölümleri sayesinde, üç bıçaklı gelişmiş kullan at gövde daha iyi hakimiyet ve manevra kabiliyeti sağlar.

3. Tıraş olmak için sıcak su mu, soğuk su mu yoksa ılık su mu kullanmak daha iyidir?
Tıraş olurken ılık su kullanmanız en iyisidir. Sakallar özellikle inatçı olabilir, ancak su uygulamak sakalların şişmesini sağlar; bunun sonucunda yumuşar ve daha kolay kesilebilir. Su ılık olduğu zaman, bu yumuşama etkisi daha hızlı ve daha etkili bir biçimde meydana gelir. Tıraş bıçağında tüy ve tıraş kalıntılarının durulanması da su ılık olduğu zaman genellikle daha kolay olur. Birçok erkek tıraş olduktan sonra yüzüne soğuk su çırpmayı tercih eder. Özellikle, tıraştan sonra ciltte bir sıcaklık ve yanma hissi olduğu zaman soğuk su ile durulamanın yatıştırıcı bir etkisi olabilir.

4. En iyi tıraş sonucuna ulaşmak için hangi yönde tıraş olmam gerekir?
Erkeklerin yüzlerindeki tüyler genellikle farklı yönlerde uzar. Tıraşa başlarken tüylerin çıkış yönünde hafif, nazik hareketler uygulayın. Ardından, gerekirse, daha da sinekkaydı bir tıraş için tüylerin çıkış yönünün tersine tıraş olun.

5. Tıraş makinesi kaynaklı yanmadan kaçınmanın en iyi yolu nedir?
Tıraş olmadan önce cilt gerektiği gibi hazırlanmamışsa veya tıraş makinenizdeki bıçak körse tıraş makinesi kaynaklı yanma yaşama olasılığınız daha yüksektir. Tüyleri üç dakikaya kadar ılık suda nemlendirin ve bol miktarda tıraş jeli uygulayın. Ayrıca, ilk körelme veya rahatsızlık belirtisinde, kullan at tıraş bıçağınızı değiştirmeyi düşünebilirsiniz.

Bu ürüne henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan siz olun..
Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
Benzer Ürünler