500 TL ve üzeri alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Müşteri Hizmetleri 0850 474 5 474
Hesabım Giriş Yap Üye Ol
Sepetim 0

Ev Aletleri

Marka
  • MİCRO STAR
  • SİNBO
Tip
  • ADET

Ev Aletleri

Ev Gereçleri

Evlerimizdeki depolama alanlarını etkili bir şekilde kullanarak yerden tasarruf edebiliriz. Ev için yardımcı ürünler tercih etmemiz, yaşam alanımızın daha minimal olmasını sağlar. Minimal yaşam ortamı kişiye huzur ve ferahlık sağlar. Dağınıklığın önüne geçer. Bize yardımcı olacak ev gereçleri ile ideal yaşam alanımızı yaratabiliriz.

Gardıroplarınıza Düzen Getirin

Giydiğimiz kıyafetler boyut ve kumaş yapısı olarak farklılık gösterir. Kalın kumaşlar dolaplarımızda daha fazla yer kaplar. Kazaklar ütü gerektirmediği için katlanarak dolaba yerleştirilmesi bir sorun yaratmaz. Fakat kumaş pantolonlar, gömlek ve etekler katlanarak konulamaz. Ütülendikten sonra askılık ile dolabımıza asmamız gerekir. Askılıklarla dolaplara yerleştireceğimiz kıyafetler düzenli ve temiz bir hava yaratır. Kumaş, kadife ya da ahşap askıları tercih edebilirsiniz.

Yalnızca düzenli bir yaşam için değil evinizde sizlere yardımcı olacak ev gereçleri ile işlerinizi daha kısa sürede halledebilirsiniz. Yıkanan çamaşırlarınızı asmak için çamaşır kurutma askılığı tercih etmelisiniz. Çamaşırlarınızın kuruma süresi kısalır ve eşyalarınız kırışmaz. Ahşap model kurutmalıklar ya da metalden yapılmış askılıklar sizin için iyi bir tercih olabilir.

Kışlıklarınızı kaldırırken de size yardımcı olacak eşyalara sahip olabilirsiniz. Bazalarınızın altında ya da dolaplarınızın üzerinde hurçlara koyarak kaldırdığınız kışlıklar çok yer kaplar. Bu sebeple vakumlu poşet ile kışlıklarınız daha az yer kaplar. Vakumlu poşetin içerisine kışlıklarınızı yerleştirin ve süpürge yardımıyla içerisindeki havayı çekin. Böylelikle çok yer kaplayan eşyalarınız yok oldu!

Aradığınız Malzemeyi Hemen Bulun!

Buzdolaplarında, banyolarda, makyaj masalarınızda kullanabileceğiniz organizer set ile aradığınız malzemeyi anında bulabilirsiniz. Organizer setler, buzdolaplarında meyve ve sebzelerinizin birbirine karışmasını önler. Banyolarınızda düzenli bir ortam yaratabilir. Makyaj malzemelerinizin karışıklığından kurtulabilirsiniz. Şarj aletlerinin kablolarını birbirlerine karışmasını engelleyebilirsiniz.

Organizer setler bez, metal, plastik ya da ahşap maddeden yapılabilir. Kişisel tercihlerinize uygun olan organizer seti tercih edin.

Mutfaklarda kullanacağınız saklama kapları ile artan yemeklerinizi saklayabilirsiniz. Çay, şeker ya da atıştırmalıklarınızı saklama kapları içerisinde muhafaza edebilirsiniz. Mutfak gibi karışık bir alanda kendinize tıkır tıkır işleyen bir düzen yaratabilirsiniz. Böylelikle malzemeleri koyduğunuz yeri unutmazsınız. Unutmadığınız malzemeleri de taze bir şekilde tüketebilirsiniz. Hem yerden tasarruf etmiş olursunuz hem de bütçe kontrolü sağlayabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı Sağlar

Banyoda ya da mutfakta kullanacağınız havluluk sizlere kolay kullanım vadeder. Metal ya da ahşap şekilde tasarlanmış kâğıt havluluk kullanabilirsiniz. Dolaplara monte edebileceğiniz ya da masa üzerinde ayaklı bir şekilde kullanacağınız havluluk çeşitleri mevcuttur.

Banyolarınızda yer vereceğiniz çamaşır sepeti ile kirli eşyalarınız bir yığın gibi gözükmez. Plastik, ahşap ya da metal tasarıma sahip olan modelleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca hasır görünümlü çamaşır sepeti tercih ederek son dönemlerde popüler olan bohem görüntüyü elde edebilirsiniz. Çamaşırlarınızı asmanız için taşıyacağınız çamaşır sepetleri de evinizde yardımcı elemandır. Genelde plastik olarak üretilir. Tutma kollarıyla birlikte evinizde kolaylık sağlayacaktır.

Seyahatlerinizde de Sizinle

Evinizde bulunduracağınız seyahat kitleri ile yanınızda büyük boyutlu eşyalar taşımamış olur. Küçük boyutlu, çantanızda daha az yer kaplayan ürünler ile, şampuanınızı, saç kremlerinizi ya da kişisel eşyalarınızı rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Ayrıca seyahatlerde yaralanmanız durumunda kendinizi tedavi edeceğiniz sağlık kitleri edinebilirsiniz. Bu eşyaları sadece seyahatlerinizde değil spor salonlarında da kullanabilirsiniz. Spor salonuna kıyafetlerinizi götürürken yanınıza alacağınız küçük bir çanta ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Seyahat spor malzemeleri genelde plastik ve çantada çok yer tutmayacak şekilde üretilir.

Pikniğe giderken kullanabileceğiniz ürünler de mevcuttur. Çok cepli ve sıcak yemeklerinizi koruyan çantalar, plastikten üretilmiş piknik setleri eşyalarınızın çok yer kaplamamasına neden olur.